O MNIE

Karka pisarka to miejsce dla osób, które tak, jak ja, kochają piękne miejsca, dobre jedzenie i czynienie z codzienności magii. Nigdy nie chciałam po prostu żyć, ale robić to w inspirujący sposób. 

Mój blog powstał z prostej potrzeby pisania – pierwszy wpis był o urządzaniu wnętrz, bo totalnie nie wiedziałam wtedy jeszcze, o czym chcę pisać 😉

Wszystko wyklarowało się chwilę potem – zaczęłam wyjeżdżać na pierwsze wypady bez rodziców i zakochiwałam się w tym. A przy tym byłam tą osobą, którą znajomi zawsze dopytywali o to, gdzie warto pójść, co zobaczyć i zjeść.

Pojawiało się więc coraz więcej postów o podróżach – małych i dużych. Na co dzień pracuję w agencji reklamowej, więc z częstotliwością tych drugich bywa różnie. 

Dlatego staram się pokazywać, że nie tylko na Bali możecie się świetnie bawić. Urzeczywistniam ideę bycia turystą we własnym mieście, a odkrycie nowej ulubionej kawiarni wcale nie bawi mnie mniej, niż spacer po Paryżu (no dobra, może troszeczkę!). 

Na blogu znajdziecie przede wszystkim praktyczne przewodniki po miastach i miasteczkach, gastro wycieczki, dużo zdjęć oraz pomysłów na podróż czy krótki wypad. 

Zaobserwujcie mnie na Instagramie, żeby być ze mną nie bieżąco – mój nick to @karkapisarka. Lądują tam migawki z moich podróży, sporo polecajek z Wrocławia/Warszawy i trochę mojego “zwykłego” życia. 

Jeżeli wzruszają Was ładne miejsca, sztuka w każdej formie i porządna pizza neapolitańska, to na pewno się dogadamy! To co, zostajecie na kolację ze śniadaniem? ;))

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Leć do góry